PATARIMAI UŽTIKRINTI, KAD MYLĖSITE ASMENINĘ DAINĄ

Suprantame, kad užsakyti unikalią dainą ypatingam žmogui gali bauginti.
Kaip gi jis reaguos? Kiek gi darbo turėsiu įdėti??
Užtikriname – su mūsų intuityvia dainų forma, padėsiančia pateikti mums reikalingą informaciją, ir vidiniais procesais, kurie itin kruopščiai peržiūri kiekvieną užsakymą, yra keletas papildomų veiksmų, kurių galite imtis norėdami užtikrinti, kad jūsų pasirinkta daina bus ta, kurią niūniuosite kiekvieną dieną.

ATKREIPKITE DĖMESĮ Į SVARBIAUSIAS SEKCIJAS

Svarbu atsiminti, kad Daina Tau atlikėjai nepažįsta jūsų ar jūsų istorijų, tik informaciją, kurią mums pateikiate. Mūsų atlikėjų bendruomenės bando įsijausti į jūsų pateiktą jausmą nenaudojant „klišių“, dažnai girdimų dainose, bet tuo pat metu neišplėsti  ir neprikurti nepateiktų detalių, kad būtų išvengtos klaidingos istorijos.

Todėl, ruošdami aprašymą sutelkite dėmesį į svarbiausias savo istorijos dalis. Galite pateikti pastraipą arba ženklelius – kaip jums lengviau. Atminkite, kad viskas, kas įtraukta į jūsų istorij1, gali būti naudojama jūsų dainos tekste, nebent nurodyta nenaudoti.

Dainos pateikimo formos skiltyje „papasakokite savo istoriją“ galima įrašyti 1500 simbolių, be 3 būtinų detalių, todėl yra daug vietos įtraukti daugiau nei pakankamai informacijos, kad užpildytumėte dainą. Jei norite šiek tiek daugiau, siūlome galimybę pridėti papildomą eilėraštį prie savo dainos, į kurią paprastai įtraukiamos papildomos 3–4 detalės.

FONETINIAI PAVADINIMAI IR VIETŲ RAŠYMAS

Dainos pateikimo formos gavėjų skiltyje yra galimybė fonetiškai parašyti jų vardą arba pateikti nuorodą į tarimą. Būtinai naudokite tai, jei gavėjo vardas yra neįprastas.

Be to, pateikdami savo istorijas ir išsamią informaciją apie dainų žodžius, nurodykite neįprastų vietų, terminų ar pavadinimų tarimą. Paprastas neteisingai ištartas žodis gali pagadinti dainą, o taisymas gali užtrukti kelias dienas, atsižvelgiant į atlikėjų pasiekiamumą.

Jei nesate tikri, ar įtraukti tarimą, visada geriau jį įtraukti.

JŪSŲ DAINOS TEMPAS

Neseniai į pateikimo formą įtraukėme tempo pasirinkimo veiksmą. Šis pasirinkimas padeda formuoti visą dainos atmosferą ir atitikti jūsų viziją.

Lėto tempo romantiška daina turi visiškai kitokį atmosferą nei greito tempo romantiška daina, todėl būtinai pasirinkite kurio norite.

TRYS BŪTINI DUOMENYS

Mūsų dainų pateikimo formoje prašoma trijų būtinų detalių, kurias norite įtraukti į savo dainos žodžius. Tai padeda įsitikinti, kad menininkas žino svarbiausias detales, kurias reikia įtraukti, ir nieko ypač svarbaus nepalieka. Tai suteikia jums daugiau galimybių valdyti dainą lyriniu požiūriu.

DETALĖS KONTEKSTAS

Pateikdami išsamią istorijos informaciją, būtinai nurodykite tam tikrą kontekstą. Pavyzdžiui, jei įtraukiate „šilti krašai“ kaip ypatingą prisiminimą, pateikite šiek tiek informacijos apie mėgstamas atostogas kartu. Arba, jei viena iš jūsų detalių yra „saulėtekis“, išplėskite, kuo tai ypatinga ar reikšminga jūsų istorijoje.

Pateikus kontekstą detalėms, jūsų daina skambės sklandžiau ir būsite užtikrinti, kad jūsų informacija atitiktų jūsų istoriją.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Mūsų svetainės ,,susisiekite“ sekcijoje turime opciją, kuri leis jums susisiekti su mumis el. paštu. Jei turite klausimų apie pateikimą, dainos kūrimo procesą ar dar ką nors, susisiekite su mumis ir mielai padėsime.

Tikimės, kad šie patarimai padės jums jaustis labiau pasitikinčiais, kad užbaigtumėte pirkimą žinodami, jog atsižvelgsime į jūsų užklausą ir sukursime geriausią įmanomą dainą.

Nekantraujame sukurti jūsų naują mėgstamą dainą!